Rüyada Saçın Ağardığını Görmek Diyanet Yorum

Rüyada Saçın Ağardığını Görmek Diyanet Yorum

Rüyada Saçın Ağardığını Görmek diyanet yorumu ve Rüyada Saçın Ağardığını Görmek ihya aramaları yapan bir çok kişi bu rüyanın anlamını araştırmaktadır.

Rüyada saçının ağardığını görmek, gençler için vakara işarettir. Bazen rüyada saçının ağardığını görmek, ömrün uzun olmasına işâret eder. Bazen de rüyada saçının ağardığını görmek, zayıflığa işârettir. Aklık sakal ve başın tümünde olursa, Fakirliğe işârettir. Bir kimsenin rüyada saçının bir kısmının ağardığını görmesi, o kimsenin vakar ve ciddiyetinin çok iyi olduğuna işârettir. Rüyada başı ağaran kimsenin hanımı hâmile ise, bir erkek çocuğunun olacağına işârettir. Bir kimsenin rüyada sakalındaki beyaz tüyleri yolduğunu veya bu tüyleri kestiğini görmesi, o kimsenin ihtiyarlara hürmet etmesine işârettir. Bir kadının rüyada başının ağardığını görmesi, kocasının günahkâr olduğuna işâret eder. Bazen rüyada baş ağarması, kaybolmuş bir I kimsenin veya misafirin gelmesine işâret eder. ' Zengin bir kimsenin rüyada vücut kıllarının ağardığını görmesi, o kimsenin malının gideceğine; fakir bir kimsenin rüyada vücut kıllarınınağardığını görmesi, ödenmesi güç olan borca işârettir. Tanınmayan bir kadının rüyada saçının ağarması, hububat kurutmaya işâret eder. Askerin tümünün rüyada başının ağarması, zaaf ve firara işârettir. Hasta kimsenin rüyada başındaki saçlarının ağarması ise, ölüm ve kefene işârettir. Korkan kimsenin rüyada saçının ağarması, hâkim, melikten veya devlet başkanından kur- ı tulmaya işârettir. Rüyada kadının saçının ağarmasını görmek, kocası veya kocasının akrabaları tarafından çirkin söz işiteceğine; bazen de, boşanmaya işârettir. Saçı ak bir kimsenin, rüyada saçının daha fazla ağarmış olduğunu, fakat bunların içinde siyah tüylerin de bulunduğunu görmesi, olgunluğa işârettir. Bir kimsenin rüyada saçının tamamen ağardığını görmesi, o kimsenin, âmirinden veya büyüğünden nahoş bir şej' görmesine işâret eder. Bir kimsenin rüyada göğüs kılının beyaz olduğunu görmesi, o kimsenin, yemeğinin kokmasına işâret eder. Bir kimsenin rüyada sakalının beyaz ve berrak olduğunu görmesi, o kimsenin izzet, rütbe ve şöhrete kavuşmasına işâret eder. Saçı henüz ağarmamış kimsenin rüyada saçının ağardığını görmesi, malın azalmasına işâret eder. Bir kimsenin rüyada saçından ağarmış bulunan tüyleri yolduğunu görmesi, o kimsenin,muhalefette bulunmasına ve ihtiyarlara saygı göstermemesine işâret eder.

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Rüyalarımız her gün bizimle olan ve vazgeçilmez bir parça olmaktadır. Her uyuduğumuz yarı uyanık yarı uykulu halde gördüğümüz rüyaları çoğunlukla unutmaktayız. Her gün not edersek bize rüyalarımızın ne demek istediğini anlayabiliriz. İşte, merak edilen tüm detayları derledik.

Rüyada görülen her olayın anlamı vardır. Bunlardan biri olan rüyada saçının beyazlaması olayı genel olarak hem iyi hem kötü anlamlara yorumlanabilmektedir.

Rüyada Saçın Beyazlaması

Rüyada saçın ağardığını görmek, rüya gören kişinin maddi ve manevi anlamda rahatlama hissedeceğine delalettir. Bir başka rivayete göre de rüyada ağarmış saç gören kişi aile hayatında saygı görür. Bu rüyayı gören genç, bu kişinin uzun ömründen, haysiyetinden ve sağduyulu olmasından bıkmıştır. Bir rüyada saç sadece saçta değil, başın her tarafında griye dönerse, bu durum da yoksulluğa yorumlanır.

Rüyada Saçın Bir Kısmının Beyazlaması

Rüyada saçın ağaran kısmını görmek; rüya sahibinin haysiyet ve basiretle davranması ile ifade edilir. Rüyada başı ağarmış bir adamın karısı hamile ise, onun bir oğlu olur. Başka bir rüya kitabına göre, rüyasında saçlarının bir kısmının ağardığını gören kişinin iş hayatında çok başarılı olacağına ve rahatlayacağına inanılır. Rüya tabirlerine göre rüyada bir tutam ağarmış saç görmek, rüya sahibinin alacağı kararlar nedeniyle kafasında soru işaretleri olacağına işarettir. Bu yoruma göre rüyayı gören kişi, buna bağlı olarak belirli kararlar alır ve çeşitli eylemlerde bulunur. Bu adımların sonuçlarını düşünerek, gerçek sorunları olabilir.

Rüyada Evli Kadının Saçının Beyazlaması

Rüyada evli bir kadının ağaran saçlarını görmek, kocasının günah işlemekten çekinmeyen bir insan olduğunun bir işareti olarak yorumlanır. Başka bir yoruma göre bu, çalışma hayatında her türlü problemle karşı karşıya kalan hayalperest olduğuna ve yorulduğuna dair işaret edebilmektedir.

Rüyada Saçının Ağardığını Görmek

Rüyada saçın ağardığını görmek hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanır. Bu genellikle yoksulluk olarak yorumlanır. Söylentiye göre hayalperest maddi zorluklar ve depresif durumlarla karşı karşıyadır. Aynı zamanda rüyada saçlarının ağardığını erkek mi kadın mı gördüğüne göre farklı yorumlar yapılır. Görüldüğü üzere rüyada saçın beyazlamasının pek de güzel yorumları bulunmamaktadır. Rüyada görülen beyaz saçın anlamı genelde dert veya sorun olmaktadır.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Rüyada Ev Boşaltmak Diyanet Yorum
Rüyada Lokanta Görmek Diyanet Yorum
Rüyada İplikçi Görmek Diyanet Yorum
Rüyada Ceviz Kabuğu Görmek Diyanet Yorum
Rüyada Kahve Taşırmak Diyanet Yorum
Paylaş:

Yorum Yap