Rüyada Sır Görmek Diyanet Yorum

Rüyada Sır Görmek Diyanet Yorum

Rüyada Sır Görmek diyanet yorumu ve Rüyada Sır Görmek ihya aramaları yapan bir çok kişi bu rüyanın anlamını araştırmaktadır.

Rüyada itinayla saklamakta olduğunuz bir sırrınızı baş­kalarına söylediğinizi görmek, başınıza ummadığınız bir anda bir felaket geleceğine işarettir. Rüyasında kendisine saklaması için söylenen veya verilen sırları gizlediğini (sakladığını) görmek, yani, kendisinin sır saklayabilen bir kimse olduğunu görmek, sülalesinin ve soyunun temizliğine ve asaletine ve dahi güzelliğine işaret eden, bildiren bir güzel, şahane müjde rüyasıdır, şek­linde tabir olunur. İnsan hayatında kendisine emanet edi­len bir sırrı saklamak kadar, muhafaza etmek kadar güzel ve mükemmel bir meziyet ve özellik yoktur. Sır saklamak övgüye layık bir davranıştır.

Farklı Bir Yorumcuya Göre:

Rüyada Sır Görmek Ne Demek?

Rüyada sır sakladığını gören kişiler yüksek bir merciden gelecek haberi değerlendireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada sır saklamak kişinin güvenini de ölçmektedir. Rüyada kendisine verilen bir sırrı saklayan kişi gerçek hayatında asil bir yaşamı olduğunu da göstermektedir. Rüya tabirleri kişilere pek çok konu hakkında mesaj verici nitelikte olabilmektedir. Rüyasında bir kişiye sır verdiğini ya da birinden sır aldığını gören kişiler kendisine saklaması gereken bir haber geleceğini öğrenmektedir.

Kişiye verilen bu haber müjdeli ya da kötü bir haber olabilmektedir. Kişinin tüm ailesinden saklaması gerekecek bu sır daha sonra hayırlara vesile olacaktır. Aynı zamanda sır saklama kişinin ne derecede güvenilir olduğunu da rüyada göstermektedir. Rüyada sır görmenin farklı anlamları ve yorumları bulunmaktadır. Sır saklayan kişi gerçek hayatında oldukça olgun ve hayatı öğrenen bir kişi şeklinde yorumlanmaktadır. Üstelik sır bir yerden gelecek habere de işaret etmektedir.

Birini Sır Vermek Ya Da Sır Sakladığını Görmek

Birine sır vermek kişinin içinde tuttuğu bazı olayları artık gün yüzüne çıkaracağı anlamına gelmektedir. Aynı şekilde sır sakladığını gören kişiler de bir yerden gelecek haberi içerisinde tutarak belli bir süre kendi kararlarını sorgulayacaktır. Sır tutma eylemi gerçek hayatta kişinin olgunluğunu da göstermeye yardımcı olmaktadır. Rüyada sır saklamak kişinin özgüvenini zedeleyecek bir olay yaşayacağı ve toparlanmak için birilerinden yardım alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Rüyada Aşık Olduğunu Görmek Diyanet Yorum
Rüyada Ekşi Nar Görmek Diyanet Yorum
Rüyada İncir Görmek Diyanet Yorum
Rüyada Yeşil Tarla Görmek Diyanet Yorum
Rüyada Takım Elbiseli Adam Görmek Diyanet Yorum
Paylaş:

Yorum Yap