Rüyada Su Görmek Diyanet Yorum

Rüyada Su Görmek Diyanet Yorum

Rüyada Su Görmek diyanet yorumu ve Rüyada Su Görmek ihya aramaları yapan bir çok kişi bu rüyanın anlamını araştırmaktadır.

Yaşamın temel taşı olan su vücudumuzun önemli bir kısmını kaplamaktadır. Hayati değere sahip olduğu için ise bazı zamanlarda değişik sebeplerden dolayı rüyalarımıza girebiliyor. Böyle zamanlarda pek çok insan rüyasında su gördüğü zaman ne anlama geldiğini merak etmektedir. Peki, rüyada su görmek ne demek? Su almak ve içmek ne anlama gelir? İşte yorumlar.

Farklı şekillerde ve biçimlerde insanlar rüyasında su görebilmektedir. Genelde bereket ve bolluk gibi hayırlı anlamlar üzerinden ele alınan rüyada su görmek, bazı durumlara göre olumsuz yanları da bulunmaktadır. Bu konuda farklı rüya alimlerinin yorumlarına bakabilir ve kendi rüyanızı daha iyi şekillendirebilirsiniz.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek genel olarak bol kazanca, hayırlı işlere ve berekete işarettir. Uzun ve sağlıklı bir yaşam ile beraber mutlu bir aile yaşantısını anlatır. Başka rüya alimlerine göre ise bazı zamanlar rüyada su görmek ölümü ifade etmektedir. Tabii nasıl bir su görülmüş olduğuna bağlı farklı yorumlar da yapılabilmektedir. Kirli ya da bulanık su gibi görmüş olduğunuz farklı rüyalar değişik anlamlara gelmektedir.

Rüyada Su Almak

Rüyada su almak bir başkasından ilim irfan öğrenmek ve ondan doğru bilgiler almak anlamına gelmektedir. Aynı zamanda hikmet sahibi olmak ve önemli başarılar neticesinde helal kazanç sağlayarak hak elde etmeyi ifade eder. Diğer yandan evlenmek isteyen kişiler için, görücüye gelen aileler arasında seçim yapmaya da delalet eder. Genel olarak berekete ve bolluğa, ayrıca şans ile kısmete de yorumlanır.

Rüyada Su İçmek

Rüyada su içmek bolluk ve bereket anlamına gelir. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu, sağlıklı bir yaşam sürüleceğini ifade etmektedir. Güzel gelişmelerin yaşanacağına ve sıkıntılardan kurtulmak üzerine de delalet eder. Rüya sahibinin rızkını artacağı ve yaptığı bir iş üzerinden kazancın daha yüksek noktalara ulaşacağına işarettir. Farklı rüya alimlerine göre ise iyi bir insan olmak ile beraber helal kazanca rivayet eder.

Rüyada Su Vermek

Rüyada su vermek maddi açıdan sıkıntı çeken bir dosta veya akrabaya destek anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin iş yaşamında yükselmesini sağlayacak önemli başarılara imza atacağına işarettir. Ferah ve aydınlık bir yaşam elde edeceğine, helal bir kazanç üzerinden yaşamını sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birine Su Vermek

Rüyada ölmüş birine su vermek gerçek yaşamda farkında olmadan birilerine iyilik yapmak anlamına gelir. Bu iyilik ile beraber sevap kazandığı, duasını aldığına işarettir. Eğer rüyada su verilen kişi bir düşman ise, o zaman o düşman hakkını helal etmiş anlamı çıkmaktadır.

Rüyada Suya Düştüğünü Görmek

Rüyada suya düştüğünü görmek gelecekte rüya sahibinin iyi kazançlar elde edeceğine yorulur. Helal para ile beraber rahata kavuşacağına ve ailesiyle mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Önemli başarılara imza atacağına ve bu başarıdan yüksek bir kazanç yakalayacak üzerine işarettir.

Rüyada Kirli Su Görmek

Rüyada kirli su görmek rüya sahibinin iş hayatında zorlu bir dönemi gireceğine işarettir. Sıkıntı ve dertlerle uğraşacağına, bazı borçların altına gelebileceğine delalet eder. Başka rüya alimlerine göre ise kötü bir haber alacağına ve bu haber nedeniyle bir süre çok üzüntü yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Çamurlu Su Görmek

Rüyada çamurlu su görmek rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme girdiğini anlatır. Genelde sorunlu ve buhranlı bir dönem olarak bilinen rüyada çamurlu su görmek, ayrıca kişinin çok küçük tartışmaları bile ciddi boyutlara taşıdığına yorumlanmaktadır. Devamlı kavga edeceği ve bir süre mutlu ve huzurlu yaşamdan uzak kalacağına işaret eder.

Rüyada Berrak Su Görmek

Rüyada berrak su görmek uzun ve sağlıklı bir ömre işaret eder. Hem fiziksel hem de ruhsal açıdan rüya sahibinin iyi bir yaşam süreceğine işarettir. O kişinin uzun bir hayat süreceğine ve bunu ailesi ile beraber mutlu bir yaşama dönüştüreceği üzerine yorumlanır.

Rüyada Su Görmekle ilgili başka bir yorum

Rüyada su görmek, mal ile yorumlanır. Pınardan tatlı su içmek, murada ermeye, dirlik düzenlik içinde yaşamaya; suyun içine girmek, bütün kederlerden kurtulmaya, artezyen kuyusu suyu görmek ve içmek, devlet tarafından yardım görmeye, acı su içmek, evlenmeye, kirli ve bulanık su hastalık ve kedere, kuyu suyu içmek ve kuyu suyuyla yıkanmak, hırsızlık malı satın almaya, nehir suyu seyahate, çiçek suyu bir gönül macerasına işarettir. Deniz suyu içmek hayatta ferahlığa, maden suyu geçim sıkıntısına, eliyle su serpmek para israfına, rüyada bulanık ve çamurlu bir suya daldığını görmek, gam ve kedere işaret olarak yorumlanır. Rüyada su borusu görmek, boruda su varsa, iş hayatında birçok güçlüklere rastlamaya boru kuru ise bir davayı kaybetmeye ve mahkumiyete işarettir. Su çarkı görmek, büyük mevkideki bir adamın yardımına yorumlanır. Rüyada bostan sulamaya yarayan su dolabı veya motopomp gör­mek, su oluktan akıyorsa deniz yolundan bir seyahate çıkmaya yorumlanır. Rüyada su hayvanları görmek, zenginliğe, bolluğa işarettir. Su kaplumbağası görmek, beklenmedik bir şekilde zengin olmaya işarettir. Su kovası görmek, büyük ve değerli siyasi fikirleresahip olup bu yüzden devlete faydalı olmaya, rüyada su küpü görmek, evlilik ile yorumlanır. Su oluğu görmek, mal elde etmeye, su terazisi görmek, yağmur yağacağına işarettir. Rüyada tarla veya bahçe suladığını görmek, bolluk içinde, son derece bereketli bir yıl geçireceğinize işarettir. Rüyada su görmek, çok çeşitli şekillerde yorumlanır. Evde su görmek, mutluluğa ve evliliğe, mal sahibi olunacağına işarettir. Su rüyası, genel olarak hayra işarettir. İbn-i Şirin'in Yorumu: Rüyada su görmek, hayattır, yaşamdır. Rüyasında su içtiğini gören kişi, güzel bir hayata (yaşama) kavuşur şeklinde yorumlamıştır. Rüyada su görmek, temiz ve berraksa, hayra ve menfaat elde etmeye işarettir. Su bulanık görülürse, kedere ve geçim darlığına işaretle yorumlanır denmiştir. Bazı yorumcular, rüyada görülen durgun su hapse, tuzlu su kedere, bulanık su rızk (geçim) darlığına işarettir demişlerdir. Kokmuş su görmek, haram mala, sarı su hastalığa yakalanmaya işarettir.


Bunlar da ilginizi çekebilir

Rüyada Tufan Görmek Diyanet Yorum
Rüyada Tarçın Görmek Diyanet Yorum
Rüyada Çakı Görmek Diyanet Yorum
Rüyada Kırmızı Pantolon Giymek Diyanet Yorum
Rüyada Güneş Işığı Vurması Diyanet Yorum
Paylaş:

Yorum Yap